OBČANSKÉ SDRUŽENÍ SCCZ OBČANSKÉ SDRUŽENÍ SPORT CENTRUM CZ rezervace

TENISOVÉ KURTY OLOMOUC – přetlaková hala

PŘESTĚHOVALI JSME SE!!! Nově provozujeme tenisové kurty a přetlakovou halu v AREÁLU GYMNÁZIA HEJČÍN!!! - cca 500metrů od původního místa!

Naleznete nás jen kousek na nové adrese, která je Tomkova 314/45, ale vjezd ke kurtům je z ulice Ladova, hned kousek za parkovištěm České pošty.

Velkou novinkou je změna a možnost plateb. Jelikož na místě již nemáme recepci platby je nutno provádět až na vyjímky bezhotovostně.

Možnosti plateb

  1. Platba přes PayU při rezervaci hodiny – bude Vám možnost nabídnuta v rezervačním systému.
  2. Platba Kreditem – po telefonické nebo emailové dohodě s Lukášem Minaříkem Vám budou zaslány pokyny k platbě přes účet nebo hotově při osobním jednání. Výše kreditu je libovolná od hranice 1.000,-Kč. Ke každému nabití získáte BONUS. Výše bonusu je stanovena pro zimní sezónu: 1.000,- - 4.999,- - 5% 5.000,- a více - 10%
  3. Proveďte rezervaci a běžte hrát. Během několika následujících dnů vás budeme kontaktovat a na váš e-mail, který máte uvedený v profilu zašleme platební pokyny k úhradě vč. variabilního symbolu (VS). Prosím, neplaťte přímo na účet, je potřeba, abychom vám přidělili VS - vyčkejte proto na výzvu k platbě.
  4. Platba na celou sezónu – klient uhradí částku vypočítanou na počet hracích hodin na celou sezónu kde má pravidelně rezervovanou hodinu. V případě včasné omluvy – minimálně 24 hodin předem si lze hodinu nahradit ! Sleva při platbě na celou sezónu je 10% z ceníkové ceny hodiny.

Přetlaková tenisová hala nabízí 3 kurty, z toho 2 antukové a 1 hard.

Antukové kurty, které jsou dva, mají speciální patentový podklad PORPLASTIC RedClay pro, jsou dokonale rovné, stálé a v zimním období jsou opatřeny speciální antukou, která je určena pouze pro provoz krytých kurtů ! Takový skvělý povrch nenajdete v okolí Jedná se o plno-hodnotný antukový kurt, který má jen samé výhody.

Třetí kurt označen jako hard je opět jedinečným povrchem v širokém okolí s klasifikací ITF. Jedná se o betonový podklad na kterém je několik vrstev porplastické hmoty, která je pružná. Kurt je středně rychlý a na došlap velice komfortní. Pov9*rch nese označení PORPLASTIC TENNIS comfort.

Hodinu(y) lze pravidelně rezervovat na celou sezónu a při platbě dopředu získáte ještě slevu oproti cenám uvedených v ceníku.

Teplota prostředí se pohybuje okolo 16 °C. U haly je zázemí se šatnami, sprchami, a WC.

Provoz je 7 dní v týdnu, 8.00–21.00. Ceny viz. ceník.

Ceník zima

pondělí–pátek08.00–14.00300 Kč/hod.
14.00–21.00500 Kč/hod.
sobota, neděle08.00–21.00350 Kč/hod.

Ceny platné od 25. 5. 2020.

Fotogalerie