OBČANSKÉ SDRUŽENÍ SCCZ OBČANSKÉ SDRUŽENÍ SPORT CENTRUM CZ rezervace

TENISOVÉ KURTY OLOMOUC – letní kurty

Provozujeme tenisové kurty a přetlakovou halu v AREÁLU GYMNÁZIA HEJČÍN!!!

On-line rezervační systém zůstává - vaše přihlašovací údaje jsou stále platné. Pouze od 25.5.2020 dochází ke změně v URL adrese. Ti, kdo jste měli uložený odkaz v záložkách, změnte si jej na nový po kliknutí na černé okno on-line rezervace.

Naleznete nás jen kousek od původního místa. Jsme na nové adrese, která je Tomkova 314/45, ale vjezd ke kurtům je z ulice Ladova, hned kousek za parkovištěm České pošty. Velkou novinkou je změna a možnost plateb. Jelikož na místě již nemáme recepci, tak platby je nutno provádět až na vyjímky bezhotovostně.

Možnosti plateb

  1. Platba přes PayU při rezervaci hodiny – bude Vám možnost nabídnuta v rezervačním systému.
  2. Platba Kreditem – po telefonické nebo emailové dohodě s Lukášem Minaříkem Vám budou zaslány pokyny k platbě přes účet nebo hotově při osobním jednání. Výše kreditu je libovolná od hranice 1.000,-Kč. Ke každému nabití získáte BONUS. Výše bonusu je stanovena pro letní sezónu : 1.000,- - 1.999,- - 10% 2.000,- a více - 15%
  3. Proveďte rezervaci a běžte hrát. Během několika následujících dnů vás budeme kontaktovat a na váš e-mail, který máte uvedený v profilu zašleme platební pokyny k úhradě vč. variabilního symbolu (VS). Prosím, neplaťte přímo na účet, je potřeba, abychom vám přidělili VS - vyčkejte proto na výzvu k platbě.
  4. Platba na celou sezónu – klient uhradí v létě paušální poplatek ve výši 4.000,- Kč za dopolední a víkendové hraní, nebo 5.000,- za odpolední hraní ( od 14.hod. ) Kč kde má pravidelně rezervovanou hodinu na celou sezónu. V případě nepříznivého počasí si lze hodinu nahradit!

V areálu jsou 3 nové a krásné kurty. Dva z nich jsou antukové a jeden hard.

Antukové kurty, které jsou dva, mají speciální patentový podklad PORPLASTIC RedClay pro, jsou dokonale rovné, skvěle odvádí vodu a tím jsou hratelné i krátce po dešti ! Takový skvělý povrch nenajdete v okolí Jedná se o plno-hodnotný antukový kurt, který má jen samé výhody.

Třetí kurt označen jako hard je opět jedinečným povrchem v širokém okolí s klasifikací ITF. Jedná se o betonový podklad na kterém je několik vrstev porplastické hmoty, která je pružná. Kurt je středně rychlý a na došlap velice konfortní. Pocrch nese označení PORPLASTIC TENNIS comfort.

Rezervace jsou zajišťovány stejně jako dřív systémem ,,JdemeNaTo,, vis odkaz v horní části.

Hodinu(y) lze pravidelně rezervovat na celou sezónu a při platbě dopředu získáte ještě slevu oproti cenám uvedených v ceníku. Stejně tak máte možnost si nabít kredit a získat tím hrací bonus.

Ceník

pondělí–pátek 08.00–14.00180 Kč/hod.
14.00–21.00230 Kč/hod.
sobota, neděle08.00–21.00180 Kč/hod.
Celo-sezóní hodina8:00-14:004000 Kč
Celo-sezóní hodina14:00-20:005000 Kč

Ceník platný od 18. 4. 2022.

Fotogalerie